Zadzwoń i dowiedz się więcej:  +48 500 477 482

Nie ma wątpliwości, że kask jest zdecydowanie najważniejszą częścią wyposażenia rowerzysty. Producent kasków, które wybraliśmy do naszej oferty koncentruje się na jednym głównym zadaniu: opracowywaniu i produkcji optymalnych systemów ochrony głowy.
Od przedszkola do olimpiad
Zapewnienie bezpieczeństwa najmniejszym rowerzystom na drogach zawsze było wielką pasją zespołu KED. Róźnorodny i kolorowy design oraz doskonała obsługa zmotywowały niezliczone dzieci do noszenia kasków rowerowych, nawet bez przedstawiania żadnych argumentów pedagogicznych.
KED odniósł sukces również w profesjonalnej kolarstwie wyczynowym, dzięki lekkim produktom i skutecznym systemom wentylacji: niemiecki kolarz górski Moritz Milatz zaprezentował model Trailon na igrzyskach olimpijskich w Rio. Producent kasków KED wprowadził już na rynek gamę progresywnych systemów kasków do środowisk miejskich, aby przyszłość elektromobilności była bezpieczniejsza dla osób dojeżdżających do pracy i rowerzystów rekreacyjnych. Od 2012 roku dostarcza również innowacyjne ochraniacze głowy dla jeźdźców konnych.

Made in Germany
Firma KED to 120 pracowników, którzy w fabryce o powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych produkują kaski dla rowerzystów i jeźdźców konnych. KED jest jedynym producentem kasków, który wytwarza prawie każdy kask we własnej fabryce w Niemczech. Wszystko dzieje się pod jednym dachem: od nakładania, przez wyściółkę z pianki, wewnętrzną skorupę kasku, po końcowy montaż i produkcję maleńkich, formowanych wtryskowo części. Oprócz wewnętrznych systemów zapewnienia jakości, MPA Stuttgart nadzoruje produkcję kasków KED. Wszystkie materiały są sprawdzane pod kątem substancji niebezpiecznych.

1985 – Początek historii sukcesu
Podobnie jak wiele innych firm, KED zaczynał w garażu. Jej założyciel Hans-Georg Knauer, w 1985 r. założył we Freibergu nad Neckarem małą firmę zajmującą się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Osiem lat później, w 1993 r., do zarządu dołączyła jego córka Doreen Knauer i powstała DHG Knauer GmbH. Firma produkowała kaski i komponenty systemów kasków dla innych marek do 1995 roku, kiedy firma ostatecznie stworzyła własną markę: KED. Zespół we Freibergu włożył całą swoją energię w rozwój tej marki, która po raz pierwszy została zaprezentowana publiczności na konwencji Eurobike 1995. W następnych latach KED szybko się rozwijał. Hans-Georg Knauer pozostał siłą napędową wszystkich wysiłków wynalazczych, konstrukcyjnych i produkcyjnych. Wpisał „Made in Germany” w DNA swojej firmy i do dziś pozostaje to przewodnią zasadą DHG Knauer GmbH. Aby zagwarantować najwyższe standardy jakości i elastyczność swojej firmy, intensywnie inwestował w swoich pracowników i najnowocześniejsze obiekty we Freibergu.

KED

Kask dziecięcy KED KAILU Green Yellow Kask dziecięcy KED KAILU Green Yellow
Producent: KED
Cena:

190,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kask dziecięcy KED STREET JUNIOR PRO Grey Kask dziecięcy KED STREET JUNIOR PRO Grey
Producent: KED
Cena:

190,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kask dziecięcy KED KAILU Pink Purple Matt Kask dziecięcy KED KAILU Pink Purple Matt
Producent: KED
Cena:

190,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kask dziecięcy KED KAILU Fiery Red Blue Kask dziecięcy KED KAILU Fiery Red Blue
Producent: KED
Cena:

190,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kask dziecięcy KED KAILU Deep Blue Cinnamon Kask dziecięcy KED KAILU Deep Blue Cinnamon
Producent: KED
Cena:

190,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl