Dostawa i zwrot gratis powyżej 300 zł

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami!

Tel.:
500477482

Email.:
sklep@bajkids.pl

Do darmowej dostawy: 300,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Jak wybrać rozmiar?

Tabela rozmiarów rowerów KUbikes


Który rower Kubikes jest odpowiedni dla Twojego dziecka?

Poniższa tabela powinna pomóc w doborze odpowiedniego rozmiaru, aby lekki rower dla dzieci KUbikes był odpowiednio dopasowany do wzrostu i przekroku dziecka.


Użyj przekroku, czyli wewnętrznej długości nogi dziecka jako wskazówki. Na poniższym obrazku obok tabeli pokazano w jaki sposób dokonać pomiaru. Książka między nogami będzie bardzo pomocna.


Minimalne wymiary, które zostały określone w tabeli, pozwolą Twojemu dziecku wygodnie postawić stopy na ziemi podczas jazdy miejskiej (przekrok - miasto) lub dotknąć ziemi palcami stóp podczas wycieczki w terenie (przekrok - teren).


Wiek i wzrost służą wyłącznie jako wskazówka. Przy podejmowaniu decyzji weź pod uwagę motorykę dziecka i fakt, że zbyt duży rower może negatywnie wpłynąć zarówno na chęć dziecka do jazdy, jak i jego bezpieczeństwo. Jeśli masz więcej pytań lub szukasz porady, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

Telefon +48 500 477 482 

Telefon +48 512 009 070 

e-mail: sklep@bajkids.pl

Nasze doświadczenia zdobyte podczas tysięcy wspólnych kilometrów przemierzonych z naszymi dziećmi pozwalają nam dzielić się wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Każde dziecko jest wyjątkowe i każde wymaga indywidualnego podejścia. To ważne, żeby odpowiednio dobrać lekki rower dla dziecka. Wierzymy, że spełnimy Wasze oczekiwania.

przekrok

Tabela rozmiarów - lekkie rowery KUbikes

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl