Zadzwoń i dowiedz się więcej:  +48 500 477 482

Jaki rower wybrać?

  1. ROWER DLA DZIECKA POWINIEN BYĆ JAK NAJLŻEJSZY

Dlaczego to takie ważnie? Wyobraź sobie, że masz 3 latka i ważysz średnio 13/14 kg i twój pierwszy rower waży tyle co Ty. To teraz wyobraź sobie, że znowu jesteś rodzicem i twój aktualny rower waży tyle co Ty! Wsiadasz i jedziesz na rowerze ważącym 50-80 kg z uśmiechem na ustach? Hmmm... wątpliwe. 

Oczywiście na wszystkim da się jakoś pojechać (Polscy piloci podobno polecą nawet na drzwiach od stodoły...), ale przecież nie o to chodzi. Jeśli zakładamy, że rower ma być przyjemnością, dzięki której wspólnie, aktywnie spędzimy czas i jeszcze będzie rozwijać dzieciaki motorycznie, dawać frajdę, zwyczajnie cieszyć i powodować, że będą chciały do niego wracać to jego waga ma kluczowe znaczenie!

Praktycznie wygląda to właśnie tak:

 

   2. ROWER MUSI BYĆ DOSTOSOWANY DO WZROSTU I PRZEKROKU DZIECKA

Dzieci rosną bardzo szybko i każdy kolejny rozmiar roweru jest w zasadzie przewidziany na +/- 2 lata bezpiecznego, komfortowego użytkowania. Można oczywiście to przeciągać, jeżdżąc na za małym rowerze lub "karać" dziecko rozmiarem o wiele na wyrost. Ale czy to naprawdę ma sens? 

Nasze doświadczenie pokazuje, że zdecydowanie nie, ponieważ zarówno za duży jak i za mały rower oznacza utratę komfortu i ma przede wszystkim ogromny wpływ na bezpieczeństwo naszych dzieci. Tylko dobrze dobrany rower daje się odpowiednio kontrolować i tylko przy odpowiednim rozmiarze kół i ramy nasze dziecko jest w stanie bezpiecznie pedałować, skręcać, hamować z uśmiechem na ustach.

Wybierając odpowiedni rozmiar  możemy być spokojni, że nasza pociecha będzie się czuła pewnie, stabilnie i poradzi sobie w każdej, nawet nieoczekiwanej sytuacji. To jest dokładnie tak samo jak z butami: za małe piją w palce, a w za dużych pływamy i w żadnych nie czujemy się komfortowo. Zdecydowanie warto zainwestować w jakość i zapewnić sobie i przede wszystkim dzieciom komfort. Zapytajcie sami rodziców, których dzieciaki jeżdżą na lekkich rowerach KUbikes, co o nich sądzą? Jak sprawuje się dopasowany, lekki rower dla dzieci, a jesteśmy pewni, że pochwałom nie będzie końca. Przerabialiśmy to na własnej skórze i zaprawdę powiadamy Wam: Lekki i dopasowany rower dla dziecka to jak najbardziej słuszny i opłacalny wydatek!

Każdy model KUbikes to dwa warianty "S" oraz "L":

 

   3. ROWER POWINIEN BYĆ DOBREJ JAKOŚCI - TO SIĘ PO PROSTU OPŁACA

Dobra jakość ma oczywiście swoją cenę, która na pewno odzwierciedla jakość, przez co rowery KUbikes swoje kosztują, ale warto na ten aspekt spojrzeć również z drugiej strony. Jeśli nasza pociecha wyrośnie z roweru to możemy go albo przekazać "dalej" młodszemu rodzeństwu albo zwyczajnie odsprzedać. W obu przypadkach jakość roweru ma decydujące znaczenie ponieważ przekazując go młodszemu rodzeństwu mamy pewność, że rower będzie się sprawował bez zarzutu prze kolejne lata. Ten sprzęt nie zardzewieje, nie zniszczy się tak łatwo, mimo że będzie używany bardzo często. Dzieciaczki nie pourywają żadnych dodatków, a wysokiej jakości elementy konstrukcyjne posłużą przez długi czas.

Używany rower dobrej jakości sprzedamy od ręki i uzyskamy za niego adekwatną cenę, co z kolei pozwoli na zakup kolejnego, większego rozmiaru i koło się zamyka. Tak naprawdę największą inwestycją jest zakup pierwszego modelu, a każdy następny to już zwyczajnie pozycja obowiązkowa uzupełniana z automatu. Spytajcie swoich przyjaciół, znajomych, rodziny, bo jeśli ktoś z nich używa lekkiego roweru dla dzieci dobrej jakości to jesteśmy przekonani, że będzie go wychwalał i polecał - nie ma innej opcji! To się sprawdza, opłaca i jest gwarancją rowerowej frajdy.

Nie są to puste reklamowe frazesy, sami używamy lekkich rowerów dla dzieci KUbikes i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, ponieważ sprzęt sprawuje się znakomicie. Wszystkie podane informacje są zweryfikowane przez nasze dzieciaczki w praktyce i rower stanowi dla nich codzienną atrakcję. 5 km na lody? Nie ma sprawy! Jedziemy "na bobry nad Wisłę (6km) - nie ma najmniejszego problemu! A może dziś skoczymy do "Skaryszaka" na tej fajny plac zabaw (8km)? Taaaaaak! i możemy tak wyliczać bez końca.

Przekonajcie się sami, jak dużą różnicę robi lekki rower dla dzieci!!!

 

 

Rower dziecięcy KUbikes 24S DISC czerwony
Rower dziecięcy KUbikes 24S DISC czerwony

3 549,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl