Zadzwoń i dowiedz się więcej:  +48 500 477 482

Kim jesteśmy

Cześć,

Oto nasza historia:

     Po kilkunastu latach pracy "dla kogoś" lub nawet korporacyjnego czegoś doszliśmy do wniosku, że nadszedł najwyższy czas na nowy rozdział w naszym życiu, który będzie nas nakręcał każdego dnia, łącząc przyjemne z pożytecznym i dając możliwość dzielenia się tym, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Jesteśmy w skrócie aktywnymi, rowerowymi rodzicami (niech skromność będzie z nami:). Zaczęliśmy od założenia serwisu rowerowego VUELTA https://www.facebook.com/VueltaSerwisRowerowy gdzie w pocie czoła pomagamy rowerzystom i niezmiernie cieszymy się, że doceniacie nasze zaangażowanie i jakość na 5-tkę! To naprawdę miłe uczucie aby móc pomagać innym ludziom i przy okazji realizować swoją pasję. Dzięki za zaufanie i dobre noty za jakość i styl - poziom będziemy trzymać zawsze bo doskonale wiemy, jak ważne jest zaufanie i pewność, że z drugiej strony masz partnera, na którym możesz polegać. Prawdę walimy prosto z mostu, za wszelką cenę unikamy ściemy. Może i jesteśmy sentymentalni, ale tęsknimy za czasami, kiedy relacje międzyludzkie miały realną wartość i prawdziwe znaczenie.

Rowery to nasza pasja, którą zarażamy dzieciaki i dlatego idziemy też o krok dalej. Bez zbędnego nadęcia, tony marketingowych chwytów, nachalnej reklamy, spamu i lśniących białych kołnierzyków, aktywnie rozwijamy projekt bajkids.pl https://www.facebook.com/bajkids mający na celu praktyczne pokazanie Rodzicom, z czym rower się "je" , co jest ważne i gdzie czasami jest pies pogrzebany. Dzielimy się obiektywnymi spostrzeżeniami, szukamy rowerowych atrakcji i gorąco zachęcamy dzieciaki i Rodziców do wspólnego pedałowania. 

Będziemy wspólnie z naszymi dzieciakami dzielić się z Wami doświadczeniami, przeprowadzać testy, porównywać, ucząc bawić i bawiąc uczyć. 

Z nieukrywaną przyjemnością kłaniamy się nisko:)

Jesteśmy głęboko przekonani, że w obecnym zmieniającym się świecie istnieją nadal wartości uniwersalne, dzięki którym zarówno my jak i nasze dzieci możemy wspólnie być szczęśliwi, a powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” jest non-stop aktualne i nie jest to pusty bon mot tylko zdecydowanie realne hasło.

Ponieważ sami jesteśmy „wkręceni” w rowery i znamy smak radości płynącej z kręcenia korbą, staramy się zadbać również o nasze pociechy, aby i one chętnie, aktywnie spędzały z nami czas.  

Stawiamy na wspólną aktywność fizyczną ponieważ jest ona zarówno gwarancją zdrowego i zrównoważonego rozwoju naszych dzieci jak i wzajemnych emocji, doświadczeń i wspomnień! To właśnie rower pozwala nam zwiedzać świat ten bliski i ten daleki, a najważniejsze, że możemy to robić razem ciesząc się każdą chwilą.

Stworzyliśmy portal BAJKIDS.PL aby na bieżąco dzielić się z Wami doświadczeniami, ułatwić dokonanie właściwych wyborów i uniknąć błędów, które sami popełniliśmy, aby rower kojarzył się Wam i Waszym dzieciom z czymś radosnym, do czego za każdym razem warto wracać. 

Głównymi bohaterami naszych artykułów, poradników, postów będą Antosia, Jaś, Marysia i Tosia. Będziemy pytali ich o opinie i sami jesteśmy ciekawi, co będą mieli do powiedzenia! Sprawdzimy w praktyce, jak sytuację oceniają dzieciaki, istoty najbardziej szczere pod słońcem.

Oto nasi BO-HA-TE-RO-WIE:

 

 

 

 

  

To naprawdę miłe, że przeczytałaś/łeś o Nas do końca:) Dzięki!

Rower dziecięcy KUbikes 24S DISC czerwony
Rower dziecięcy KUbikes 24S DISC czerwony

3 549,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl